Product details
Omschrijving Milltek Sport Mercedes-Benz A45 & A45S AMG W177
Deze Milltek Sport uitlaat voor de Mercedes-Benz A45(s) is de perfecte oplossing voor een mooier geluid, betere prestaties. Helemaal in combinatie met een downpipe met sport katalysator of zonder katalysator. Milltek Sport uitlaten hebben een zeer goede kwaliteit, met een perfecte pasvorm. Ook voor uw Mercedes-Benz A45(s).
Let op! OPF delete is alleen mogelijk in combinatie met een Milltek Sport downpipe.
Voor de OPF-back is normaliter geen ECU modificatie noodzakelijk. Kiest u voor de catless downpipe of met sportcat is dit wel noodzakelijk. Vraag naar de mogelijkheden.
Onderstaande video is de non-resonated OPF-back. (OEM Downpipe behouden)
Eigenschappen systeem
Betreft de uitlaat vanaf de OPF filter !
Diameter uitlaat in mm: 80
Diameter uitlaat in inch: 3.15
EC goedkeur: Resonated versie
Verschil resonated en non-resonated:
Het resonated systeem maakt nog altijd gebruik van een extra demper. De non-resonated versie heeft deze niet. Daardoor is de non-resonated luider en heeft over het algemeen geen ECE-goedkeur. Veel word toch gekozen voor de non-resonated versie vanwege de toename van het sportieve geluid.
Non resonated:
Resonated:
Vragen of opmerkingen?
Heeft u vragen of opmerkingen over dit product. Stuur ons gerust een bericht
Je beoordeling toevoegen
Beoordeel Mercedes-Benz A45 & A45S AMG W177 Milltek uitlaatsysteem