Power Division Upgrade Turbo's en spruitstuk

Levertijd: 3-5 dagen
  • Overzicht
  • Goed voor 1050 pk ! Deze turbo's zijn de stap die u nodig heeft boven de 830pk, ontwikkeld en gemodificeerd door Power Division voor een maximaal resultaat op uw RS6, RS7, RSQ8 en Urus!

Product details

Power division upgrade turbo's inclusief spruitstukken

Op zoek naar nog meer vermogen voor uw Audi RS6 RS7 C8 ? Deze Power Division turbo's met grotere spruistukken zijn de ultieme upgrade. Goed voor vermogens tot ruim 1050pk (afhankelijk van overige upgrades). 

Opties:
- Uw originele turbo's opsturen ter modificatie
- Nieuwe Turbo's 

De Power Division spruitstukken zijn noodzakelijk voor het reduceren van backpressures en behalen van maximaal vermogen!

Installatie:

Let op! installatiekosten zijn niet inbegrepen, informeer voor de kosten. 

Als u een professionele installatie wenst maakt BREX Tuning dit mogelijk. Als officieel partner werkt BREX Tuning nauw samen met Power Division. Dit garandeerd niet alleen een juiste installatie, maar door de uitgebreide kennis maximaal gebruik van het product. 



Vraag gerust naar de mogelijkheden en kosten voor inbouw. Meer over onze samenwerking met Power Division leest u hier: Partnerschap Power Division 

Reviews

0 sterren op basis van 0 beoordelingen

Volg ons @brex.tuning